Офіс президента України відправив Олексія Арестовича у відставку з посади позаштатного радника
Олексій Арестович Фото: https://twitter.com/sgorlovki/status/1615095319166947328/photo/1

Офіс президента України відправив Олексія Арестовича у відставку з посади позаштатного радника

Причиною цього був коментар Арестовича після російського ракетного удару по будинку в Дніпрі, внаслідок якого загинули вже 44 людини. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Прессекретар президента України Сергій Нікіфоров повідомив, що Офіс президента задовольнив прохання Олексія Арестовича про звільнення з посади позаштатного радника. Трохи раніше Олексій Арестович написав заяву про звільнення з Офісу президента через зроблену ним принципову помилку інформаційного характеру. Причиною цієї помилки стало те, що Арестович після російського ракетного удару по будинку в Дніпрі, унаслідок якого загинуло вже 44 людини, сказав в ефірі на одному з каналів You Tube, що російську ракету Х-22 збили українські сили ППО, унаслідок чого вона впала на житловий будинок. Олексій Арестович, який позиціонує себе не просто як військовий експерт, а як професійний військовий, не врахував той факт, що на озброєнні ЗСУ немає засобів, здатних збивати ракети Х-22. Його слова одразу ж підхопили російські ЗМІ. Зазначимо, що Олексій Арестович останнім часом став відомий своїми «заспокійливими відео», а також «експертними» заявами в стилі: активні бойові дії на території України закінчаться «протягом 2-3 тижнів» повною перемогою ЗСУ. Ще на початку своєї кар’єри Олексій Арестович був помічений в участі у спільних конференціях з одним із головних ідеологів «русского мира» Александром Дуґіним.

Арестович і Дуґін

Він не раз висловився на захист «хороших росіян» і виступав на захист російської мови в Україні майбутнього. У 2017 році Арестович назвав АТО «курортом для хлопчиків». Бувши вже на посаді позаштатного радника Офісу президента України, він неодноразово робив заяви, спираючись на публікації в різних ЗМІ, що підкреслювало відсутність у нього зв’язку безпосередньо з підрозділами на фронті. Не маючи повної інформації та необхідних військових знань, що підтверджується заявою про ракету Х-22, він транслював викривлену, а часто і зовсім не відповідну дійсності інформацію про ситуацію на фронті населенню, створюючи серед українців ілюзорну картинку. Але при цьому він не забував про свій власний піар і не соромився заявляти про свої політичні амбіції: в інтерв’ю Дмитру Гордону він не виключив, що за певних обставин може взяти участь у президентських виборах в Україні.

ОП