Петро Порошенко візьме участь в Мюнхенській безпековій конференції

Петро Порошенко візьме участь в Мюнхенській безпековій конференції

На запрошення організаторів п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Прямий.

14 – 16 лютого на запрошення організаторів п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції. Про це повідомляє пресслужба партії.

Під час обговорення проблематики регіональної безпеки, а також у ході двосторонніх зустрічей Петро Порошенко планує порушити питання невиконання Російською Федерацією Мінських домовленостей, наголосити на необхідності зміцнення проукраїнської міжнародної коаліції та посилення санкційного режиму щодо Росії у відповідь на триваючу агресію проти України,а також створення міжнародної платформи стосовно відновлення суверенітету України над Кримом.

Крім цього, п’ятий президент України обговорить шляхи прискорення європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави та збільшення міжнародної підтримки на цілі впровадження реформ.

Нагадаємо, цього року президент України Володимир Зеленський вперше поїде на Мюнхенську безпекову конференцію.