Під Бахмутом прикордонники ліквідували 18 найманців із ПВК «Ваґнера»
Це фотографія пам’ятки культурної спадщини в Україні wikimedia creative commons /Михайло Кулішов /CC BY-SA 4.0

Під Бахмутом прикордонники ліквідували 18 найманців із ПВК «Ваґнера»

У боях під Бахмутом Луганський відділ Держприкордонслужби України 7 січня ліквідував щонайменше 18 найманців з групи Ваґнера, — повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела з передової. Понад 20 ваґнерівців отримали поранення. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У боях під Бахмутом Луганський відділ Держприкордонслужби України 7 січня ліквідував щонайменше 18 найманців з групи Ваґнера, — повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела з передової. Понад 20 ваґнерівців отримали поранення.
Останніми тижнями Бахмут був найгарячішою точкою бойових дій у повномасштабній війні, яку Росія розпочала 24 лютого 2022 року, коли силою вторглася в Україну.
Група Ваґнера — приватна армія, яку очолює та фінансує бізнесмен Євґєній Пріґожин. Пріґожин, відомий як кухар путіна, оскільки він обслуговував Кремль, останніми тижнями вербував найманців серед злочинців у російських в’язницях.
Християни східного обряду святкують Різдво 7 січня, незважаючи на це, бої тривають, хоча 5 січня путін доручив своєму міністру оборони Сєрґєю Шойґу оголосити перемир’я на лінії фронту в Україні з 12:00 у п’ятницю до 24:00 у суботу. Українська влада розцінила ці заяви як пропагандистський маневр, спрямований на посилення російських військ.

PAP/С.Ч.