Під час війни постраждало 859 навчальних закладів
Волонтер дарує іграшки місцевим дітям, які живуть у підвалі житлового будинку після обстрілів у Харкові PAP/EPA/VASILIY ZHLOBSKY

Під час війни постраждало 859 навчальних закладів

Про це повідомила українська речниця з прав людини на своїй сторінці у Фейсбуку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У п’ятницю, 1 квітня Людмила Денісова повідомила у Фейсбуку, що за наявними даними внаслідок російських бомбардувань та обстрілів постраждало 859 навчальних закладів, а 83 з них були повністю знищені.

Також речниця зазначила, що під час війни вже загинули 153 дитини (+5 за добу) та постраждало 245 дітей (+12 за добу). «Фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити неможливо через те, що в українських містах окупаційні війська ведуть активні бойові дії», — зазначила Денісова.

«Дії російських окупаційних військ порушують право дітей на життя, яке закріплене статтею 6 Конвенції ООН про права дитини. Вбивства дітей та обстріли мирних населених пунктів є злочинами проти людяності та військовими злочинами відповідно до Римського статуту міжнародного кримінального суду», — наголосила речниця.

PAP/М.Ш.