Подавати документи на візу до Польщі поштою з 15 березня треба буде по-новому
Фото ілюстративне fotolia.com

Подавати документи на візу до Польщі поштою з 15 березня треба буде по-новому

З 15 березня 2021 року змінилися правила подачі документів на польську візу поштою. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як інформують на сайті Візового центру Польщі, починаючи з 15 березня, подача документів до візових центрів в Україні у форматі поштового відправлення відбуватиметься лише на підставі попередньої реєстрації.

Заявникам спочатку треба буде оплатити послуги візового центру й чекати на дзвінок з колл-центру ППВА (пункт подачі візових анкет). Уже під час телефонної розмови буде призначена дата, коли необхідно відправити пакет документів поштою. 

“Надсилання заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів”, – йдеться в повідомленні Візового центру.

Там також додали, що візові центри в містах України не нестимуть відповідальності за період обробки документів, надісланих в іншу дату, ніж була призначена системою.

Водночас заявники, які оплатили послуги візового центру за подачу документів у форматі поштового відправлення до 14 березня 2021 року, можуть вислати документи до 26 березня 2021 року. Надсилання документів пізніше знову ж таки обернеться продовженням терміну розгляду заявки до 45 днів. Нагадаємо, раніше було внесено зміни в правила заповнення анкетних заяв для отримання польської візи.