Польща погодила кредит на 81 мільйон євро на будівництво у Львові ІТ-парку на 10 тисяч спеціалістів
Прoект ІТ-парку, Львівський ІТ Кластер

Польща погодила кредит на 81 мільйон євро на будівництво у Львові ІТ-парку на 10 тисяч спеціалістів

ТзОВ «Девелопленд Груп» отримало погодження від найбільшого державного банку Польщі BKG стосовно надання кредиту у розмірі 81,5 млн євро на будівництво у Львові Innovation District IT Park. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на 032.ua.

Як повідомляє Львівський ІТ Кластер технологічний парк з офісами для 10 000 ІТ-спеціалістів, мультифункціональним центром та науковими лабораторіями буде зведений у Львові на перетині вулиць Стрийська-Чмоли.

Загальна вартість будівництва першої черги проекту становить 136 мільйонів євро. Планова дата відкриття першої черги проекту – друга половина 2023 року.

Генеральним підрядником будівництва буде одна з найбільших будівельних компаній Польщі Unibep.

«Ми дуже довго чекали на це рішення банку, результати стосовно цього кредиту інвестори проекту очікували отримати ще в лютому 2020 року. Проте, вже тоді світові банки призупинили прийняття важливих фінансових рішень через ситуацію з настанням коронакризи. Проте, ми раді, що інвестори проекту отримали позитивну відповідь від банку і з впевненістю можемо сказати, що проект рухається далі», – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.