Польська та українська поліція розшукує злочинця, який убив у Польщі українку

Польська та українська поліція розшукує злочинця, який убив у Польщі українку

Наприкінці серпня громадянин України вбив у польському місті Сохачев 26-річну жительку Львівської області; за інформацією польської поліції, він переховується в Україні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Українські та польські поліцейські співпрацюють у розкритті вбивства жительки Львівської області, вчиненого наприкінці серпня на території Польщі. Про це повідомили у Нацполіції.

У четвер відбулася зустріч першого заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна з представником Міністерства внутрішніх справ Польщі Павелом Добошем.

Повідомляється, що 30 серпня цього року в польському місті Сохачев була вбита 26-річна жителька Львівської області. Правоохоронці встановили, що до злочину причетний громадянин України. За інформацією польських поліцейських, після злочину чоловік виїхав на територію України. Тому вони звернулися за допомогою до Нацполіції і співпрацюють у питанні затримання зловмисника.

«Наразі наші спільні зусилля спрямовані на встановлення місця перебування та затримання підозрюваного у вбивстві. Злочинці повинні знати, що для нас, поліцейських кримінальної поліції, немає кордонів. Скоїв тяжкий злочин в Польщі, і сховався в Україні – обов’язково будеш розшуканий та затриманий. Якщо скоїв злочин в Україні, а сховався в Польщі, реакція поліцейських аналогічною», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Він також виразив вдячність польским колегам за допомогу в поверненні тіла нашої співвітчизниці для поховання на батьківщині.

Нагадаємо, раніше Україна видала Польщі громадянина Грузії, якого обвинувачено зґвалтуванні та жорстокому вбивстві 28-річної польки у місті Лудзь. Затримання і екстрадиція злочинця стала можливою також завдяки тісній співпраці польських та українських правоохоронних органів.

npu.gov.ua/Т.А.