Польське сільське господарство може допомогти
Місцева жителька розглядає вітрину в продуктовому магазині в Світлодарську Донецької області, Україна. 26 травня 2022 року. EPA/ALESSANDRO GUERRA

Польське сільське господарство може допомогти

27 травня Анджей Дуда взяв участь у церемонії нагородження фермерів та сільськогосподарських підприємств у конкурсі «AgroLiga» і сказав, що Польща може долучитися до боротьби з жахіттями світового голоду. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Українські аграрії майже завершили весняну сівбу. Однак цього року вони охоплять на одну п’яту меншу площу, ніж минулого року, повідомили в Міністерстві сільського господарства України. За даними міністерства, Україна має намір посіяти понад 14 млн га ярих зернових, що майже на 3 млн га менше, ніж у 2021 році.

Президент Польщі заявив, що польське сільське господарство може долучитися до боротьби з лихом світового голоду. За його словами, через блокаду експорту українського зерна зросте попит на продукти харчування.

Польське сільське господарство може допомогти, виробляючи якомога більше їжі, сказав президент. Як він підкреслив, таким чином Польща може долучитися до боротьби зі світовим голодом, що наближається через війну в Україні.

«Можливо, ваша сільськогосподарська продукція, те, що ви збираєте з полів, піде в Африку, Південну Америку та багато інших місць, де врятує життя», – сказав президент Польщі Анджей Дуда, звертаючись до фермерів. Анджей Дуда взяв участь у церемонії нагородження фермерів та сільськогосподарських підприємств у конкурсі «AgroLiga».

IAR/М.Я.