Польські та українські військові на навчаннях «Залізний вовк» у Литві
фото: http://www.mil.gov.ua/

Польські та українські військові на навчаннях «Залізний вовк» у Литві

У маневрах за участі 11 країн НАТО «Залізний вовк-2019» у Литві бере участь батальйон танків з Польщі; також відбулися спільні навчання українських військових із іноземними колегами. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польські солдати з 15-ї Ґіжицької механізованої бригади беруть участь у Литві у військових навчанннях «Залізний вовк-2019» (лит. «Geležinis vilkas-2019»). Маневри почалися у понеділок і триватимуть до 18 листопада.

У навчаннях «Залізний вовк–2019» бере участь приблизно 4 тис. солдатів з 11 держав НАТО та приблизно тисяча одиниць військової техніки, зокрема Бельгії, Чехії, Великої Британії, Естонії, США, Польщі, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Німеччини.

«У маневрах бере участь батальйон танків Уланів Креховєцьких», – сказав Польському радіо капітан Анджей Падясек. Польська сторона забезпечила також логістичну підтримку.

Зазначимо, що в рамках спільної міжнародної програми беруть участь й українські військовослужбовці – військові правоохоронці. Минулими вихідними українські солдати спільно із закордонними колегами відпрацьовували «зачистку» будівель та роботу на блокпостах.

Навчання «Залізний вовк–2019» мають поліпшити взаємодію союзницьких військ при плануванні та проведенні наступальних і оборонних операцій. Вишколи мають теж підготувати литовську механізовану бригаду Geležinis vilkas до міжнародної підтримки батальйону НАТО у Литві.

IAR, mil.gov.ua/Т.А.