Російський радник ООН засудив війну в Україні
Виступ Президента Республіки Польща Анджея Дуди під час 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. 26 вересня 2018 року. Jakub Szymczuk, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Російський радник ООН засудив війну в Україні

Російський радник ООН у Женеві Борис Бондарєв подав у відставку і засудив війну в Україні та політику Кремля. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У листі про відставку, оприлюдненому головою організації United Nations Watch Гілелем Нойєром, Борис Бондарєв написав, що агресивна війна Путіна проти України та всього Заходу є серйозним злочином проти українців, але й проти народу Росії. Він додав, що буква Z, символ російського вторгнення, «перекреслила усі надії на вільне суспільство в Росії». United Nations Watch – це неурядова організація, що має офіс в Женеві, її завданням є «моніторинг результатів діяльності ООН на основі власного статуту».

Дипломат зазначає, наскільки зріс рівень брехні та непрофесіоналізму в російському МЗС за останні 20 років. «А в останні роки став катастрофічним. Замість об’єктивної інформації та аналізу ми маємо пропагандистські шаблони в дусі преси 1930-х років. Побудовано систему, що обманює себе», – написав він.

Бондарєв також розкритикував голову МЗС Росії Лаврова. «Він еволюціонував із добре освіченого інтелектуала, якого багато хто поважав, до людини, яка передає суперечливі повідомлення та загрожує світу ядерною зброєю», – підсумував Борис Бондарєв.

IAR/М.Я.