росіяни планують диверсії на території росії
У дворі зруйнованого будинку в Андріївці жінка пере одяг PAP/EPA/OLEG PETRASYUK

росіяни планують диверсії на території росії

Невдовзі росіяни можуть здійснити теракти на території росії. Так вони хочуть налаштувати росіян проти українців. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Українська правда» з посиланням на очільника Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майора Кирила Буданова повідомляє, що російські спецслужби планують низку терактів на території росії.

«Російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також завдання ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород чи одному з міст Криму», — цитує видання Буданова.

Голова української розвідки стверджує, що ці теракти російські спецслужби можуть подавати як «помсту “українських націоналістів” за Бучу і Краматорськ». Він також нагадав про чеченський сценарій із підривами російських багатоквартирних будинків, які дали підставу для наступу на Чечню.

За словами Буданова, останніми днями російська влада «дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії». Зокрема у Бєлгородській і Курській областях активно риють окопи, нагнітають паніку щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп.

pravda.com.ua/М.Ш.