Росіяни продовжують примусову паспортизацію на тимчасово окупованих територіях
Фото ЗСУ Ілюстраційне фото©2023 Збройні Сили України https://www.zsu.gov.ua/image/_DSC4609-1609160908.jpg

Росіяни продовжують примусову паспортизацію на тимчасово окупованих територіях

Український Генштаб у щоденному зведенні повідомив, що минулої доби основні зусилля противник зосередив на спробах атакувати на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Ворог здійснив тут понад 70 атак. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється. У тимчасово окупованому Мелітополі продовжується примусова паспортизація. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Український Генштаб у щоденному зведенні повідомив, що минулої доби основні зусилля противник зосередив на спробах атакувати на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Ворог здійснив тут понад 70 атак. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється. У тимчасово окупованому Мелітополі продовжується примусова паспортизація

За минулу добу противник завдав 5 ракетних та 18 авіаційних ударів, а також здійснив 73 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Внаслідок чергового обстрілу Костянтинівки на Донеччині поранено 6 цивільних громадян, пошкоджені понад 20 будинків, школа та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

Високою залишається вірогідність російських ракетних ударів по всій території України.

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін, формування наступальних угруповань ворога не виявлено. На полігонах республіки білорусь триває підготовка підрозділів російських окупаційних військ.

Минулої доби ворожих обстрілів зазнали українські населені пункти на Сіверському, Слобожанському, Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському, Мар’їнському, Херсонському та Запорізькому напрямках.

Продовжується примусова паспортизація населення тимчасово зайнятої території Запорізької області. Зокрема, у Мелітополі, російська окупаційна так звана влада, разом зі представниками російської федеральної податкової служби заборонила здійснювати будь-які виплати та розрахунки громадянам, які не мають реєстраційного номера облікової картки платника податків рф. Його, в свою чергу, можливо отримати виключно за наявності паспорта громадянина російської федерації.

Протягом минулої доби Авіація Сил оборони завдала 7 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 5 пунктів управління, 5 районів зосередження особового складу та військової техніки противника, склад пально-мастильних матеріалів, 2 радіолокаційні станції, станцію радіоелектронної боротьби та зенітно-ракетний комплекс на вогневій позиції.

Генштаб ЗСУ/С.Ч.