Росію попередили: Маломуж вказав на готовність Києва відбити атаку Москви

Росію попередили: Маломуж вказав на готовність Києва відбити атаку Москви

Україна зробила Росії попередження, провівши в акваторії Азовського моря навчання бойових літаків. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ZiK.

Україна зробила Росії попередження, провівши в акваторії Азовського моря навчання бойових літаків. Про це «Апострофу» розповів екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал Микола Маломуж.

За його словами, подібні демонстрації сил завжди проводяться в разі існування конфлікту між країнами.

«І у випадку відкритої агресії або бойової операції Об’єднані сили спроможні застосовувати вогневі ресурси, щоб дати відсіч будь-якій військовій операції – наприклад, якщо ворог намагатиметься провести операцію з захоплення портів або наших кораблів. Тому це в деякій мірі попередження Росії – попередження на рівні демонстрації навчань. Це завжди робилося, коли було протистояння між різними країнами, які не вступали у пряме бойове зіткнення. Демонструється готовність, щоб показати ворогу свою здатність боронити територію», – підкреслив Маломуж.

Генерал також додав, що українські війська продемонстрували готовність і злагодженість.

«Це стримуючий фактор, який на Росію діє психологічно – мовляв, наші сили готові до агресивних дій росіян», – пояснив він.