Спілкувався з журналістами американського телеканалу Newsy на тему готовності України до кібератак

Спілкувався з журналістами американського телеканалу Newsy на тему готовності України до кібератак

Спілкувався нещодавно з журналістами американського телеканалу Newsy на тему готовності України до кібератак. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний блог Голови Ради Громадської організації “Українська група інформаційної безпеки”, директора компанії з кібербезпеки Berezha Security Костянтина Корсуна.

Спілкувався нещодавно з журналістами американського телеканалу Newsy на тему готовності України до кібератак. https://tinyurl.com/sqtyxsu
Розказав усе як є настправді: ніт, не готова. Ні, уроки кібервійни 2014-2017 не вивчено. Так, Уряд не розуміє важливості проблеми. Поговорити про важливість кібербезпеки чиновники люблять, але фактично нічого не робиться.
Я про це доволі часто говорю на радіо, телебаченні та в інтерв’ю різним виданням, і майже одне й те саме.
На днях ось з репортерами The Washington Post зустрічався.
Але пікантною особливістю саме цього інтерв’ю для Newsy було те, що наступного дня вони знімали у церкві святого Миколая (костьол) і у них вкрали телефон.
Пишуть мені: “що робити??!” Кажу: звертайтеся у Кіберполіцію, ось їх сайт. Вони звернулися. І
шо? А як завжди))
Знайти телефон, особливо iPhone, у сучасному Світі технологічно досить легко, особливо “по гарячих слідах”. Але не в Україні.
І ще один прикол: автоматизований перетворювач голосу в текст трансформував мої слова private sector у слова privat sex. Навіть американські телевізійні технології ще треба вдосконалювати