США відкривають стратегічні запаси нафти
Президенти США та Польщі Джо Байден PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS

США відкривають стратегічні запаси нафти

Білий дім повідомив, що після консультації з союзниками, президент США Джо Байден прийняв рішення про те, щоб ввести на ринок додатковий мільйон барелів щодня упродовж найближчих шести місяців. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сполучені Штати Америки відкривають стратегічні запаси нафти. Президент Джо Байден повідомив, що у найближчі шість місяців зі Стратегічного резерву буде вивільнено 180 мільйонів барелів нафти. Американський президент теж сказав, що також буде збільшено видобуток сировини. Це пов’язано із тим, що США хочуть знизити ціни на пальне.

Білий дім повідомив, що після консультації з союзниками, президент США Джо Байден прийняв рішення про те, щоби водити на ринок додатковий мільйон барелів щодня упродовж найближчих шести місяців.

«Масштаб цього рішення є безпрецедентний. Світ ніколи ще не звільняв резерви нафти в темпі мільйон барелів щодня», – написано у заяві Білого дому.

Як повідомляє Білий дім, Сполучені Штати нині досягають рекордного рівня видобутку газу та нафти. До кінця року видобуток нафти зросте на мільйон барелів щодня, а наступного року — на чергові 700 тисяч барелів. Джо Байден закликав Конгрес до ухвалення відповідного закону, який схилить енергетичні концерни до того, щоби збільшити видобуток сировини.

PAP/Я.С.