США заявили про незмінну підтримку України в умовах російської агресії

США заявили про незмінну підтримку України в умовах російської агресії

Держсекретар США Ентоні Блінкен у телефонній розмові з головою МЗС України Дмитром Кулебою підтвердив, що Вашингтон підтримує Київ в умовах агресії Москви. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в середу підтвердив незмінну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України «в умовах триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму», – йдеться в повідомленні Держдепартаменту.

Ентоні Блінкен «висловив занепокоєння ситуацією з безпекою на сході України та висловив співчуття з приводу недавньої загибелі чотирьох українських солдатів», – йдеться в пресрелізі.

Таким чином глава американської дипломатії відповів на минулотижневе повідомлення українського штабу операції Об’єднаних сил, яке інформувало про загибель чотирьох українських солдатів під час обстрілів Донбасу на сході України. Це найбільша кількість загиблих за день від часу підписання угоди про припинення вогню в липні минулого року.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал Руслан Хомчак заявив у вівторок, що Росія збільшує кількість своїх військ на кордоні з Україною. «Це створює загрозу для військової безпеки держави», – оцінив генерал.

PAP/Л.І.