Стан звільнених з російського полону українських військових дуже важкий
Звільнені з російського полону українські військовослужбовці PAP/EPA/SECURITY SERVICE OF UKRAINE HANDOUT

Стан звільнених з російського полону українських військових дуже важкий

Є випадки, коли рідні не можуть їх впізнати. Наші хлопці ослаблені, у них важкі травми, багато прихованих переломів, а також є випадки загострення хронічних захворювань. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Звільнені з російського полону українські військові перебувають у дуже важкому стані, більшість із них мають важку форму анорексії, — про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на керівника фонду, який опікується полком «Азов».

За словами Олени Толкачової, військові перебувають у «шоковому стані» і майже всі страждають «надзвичайною анорексією».

«Є випадки, коли рідні не можуть їх впізнати. Наші хлопці ослаблені, у них важкі травми, багато прихованих переломів, а також є випадки загострення хронічних захворювань», — розповіла Толкачова.

Вона додала, що наразі військовим надають медичну допомогу, багато з них уже проходять лікування чи реабілітацію. Деяких з них буде доставлено до медичних закладів за кордоном.

21 вересня в рамках обміну військовополоненими з Росією українській владі вдалося звільнити 215 військовослужбовців, у тому числі командирів оборони Маріуполя та заводів «Азовсталь». Полонених обміняли на прокремлівського олігарха Віктора Медведчука та 55 російських військових.

PAP/В.Г.