Томаш Кендзьора: «Це великий крок уперед для нас»

Томаш Кендзьора: «Це великий крок уперед для нас»

Лідер команди за кількістю матчів у нинішньому чемпіонському сезоні Прем’єр-ліги поділився емоціями після гри з «Інгульцем», у якій «біло-сині» оформили 16-й чемпіонський титул в епоху незалежної України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на офіційний сайт ФК Динамо Київ.

– Томаше, позаду довгий сезон у Прем’єр-лізі, тепер на тобі заслужена золота медаль. Про що зараз думки?

– Відчуваю радість і гордість. Чемпіонство особливо приємне й особливе, оскільки велика кількість гравців команди – вихованці «Динамо» Київ. Я дійсно пишаюся цією командою, моїми партнерами, друзями! Це великий крок уперед для нас.

– Тобі й іншим досвідченим гравцям важливо було не давати молоді розслабитися до самого останнього матчу на шляху до трофея?

– (сміється) Так, мабуть, попри те, що мені всього 26 років, я один із найдосвідченіших гравців у нашій молодій команді. Я бачив, як усі хлопці працювали, старалися на тренуваннях. У цьому сезоні все змінилося після того, як Містер прийшов до нас. Це, насамперед, його заслуга. І президента клубу, який вирішив запросити Містера Луческу до «Динамо».

Містер побудував команду, яка за сезон зуміла стати чемпіонами. Тепер перед нами ще матч за Кубок України. Ми дуже хочемо завоювати його, аби за один сезон здобути всі три трофеї в Україні. У моїй кар’єрі ще такого не було, і в Польщі я одночасно не вигравав три трофеї. Що вже говорити про молодих хлопців.

– Ще до фінального свистка ти встиг приміряти футболку із написом «Чемпіони». Якими були перші хвилини тріумфу?

– Так, я приміряв цю футболку одним із перших. Хотілося наблизити цей момент, і ми пішли з Колею Шапаренком і Беном Вербичем перевдягнутися коли рахунок вже став 5:0, і було очевидно, що чемпіонство від нас нікуди не дінеться. Ми всі просто раділи та насолоджувалися моментом – нагородження, медалі, підняття трофею, святкові конфетті… Прикро тільки, що на цьому матчі не могли бути присутніми уболівальники і розділити з нами цю радість безпосередньо на стадіоні.

– В останніх трьох матчах чемпіонату можна дозволити собі розслабитися, а сконцентруватися виключно на поєдинку за Кубок?

– Розслаблятися не можна, це може зіграти злий жарт. Нам необхідно тримати цей ігровий тонус, хорошу ігрову форму, яку ми набрали і тримали останнім часом. Потрібно намагатися вигравати всі матчі до матчу за Кубок України аби підійти до нього у хорошій формі, з позитивними емоціями та бойовим настроєм.