У 2020 році до Польщі в’їхало майже 4 млн громадян України
Ілюстративне фото Wlodek k1, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

У 2020 році до Польщі в’їхало майже 4 млн громадян України

Торік польські прикордонники на кордоні з Україною відмовили у в’їзді до Польщі понад 24 тисячам іноземців. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У 2020 році працівники Прикордонної служби Польщі перевірили на державних кордонах Польщі, що є водночас зовнішніми кордонами Європейського Союзу, 18 млн мандрівників. Про це у вівторок, 2 лютого, повідомила Анна Міхальська із Головної комендатури Прикордонної служби Польщі. Найбільше мандрівників перевірили на кордоні з Україною.

Згідно із даними, наданими польськими прикордонниками, торік найбільше подорожуючих перевірили на відрізку кордону із Україною – 7,8 млн. Наступними були: Білорусь – 3 млн та Росія – 750 тисяч осіб. У свою чергу, у повітряних прикордонних пунктах пропуску перевірили 6,3 млн мандрівників. Найменше осіб пройшло контроль на морському кордоні – 115 тисяч.

За інформацією Прикордонної служби, найбільшу групу осіб, котрі у 2020 році прибували до Польщі, склали громадяни України – 3,8 млн осіб та Білорусі – 1,1 млн осіб.

За словами Анни Міхальської із Головної комендатури Прикордонної служби, польські прикордонники відмовили у в’їзді у 2020 році до Польщі приблизно 35 тисячам іноземців, з яких аж 24,6 тисяч – на кордоні з Україною.

Анна Міхальська теж повідомила, що на зовнішньому кордоні Польщі затримали понад 2,2 тис. громадян третіх держав, котрі намагалися незаконно перетнути польський кордон. Натомість 236 осіб намагалися нелегально потрапити до Польщі через так званий зелений кордон. Найбільше серед них було громадян Росії – 59 і Туреччини – 42.

PAP/Т.А.