У «Дії» оголосили нове опитування громадян України щодо носіння зброї
Знімок екрану. Офіційна веб-сторінка «Дії» https://diia.gov.ua/

У «Дії» оголосили нове опитування громадян України щодо носіння зброї

У мобільному застосунку «Дія», розробленому Міністерством цифрової трансформації України, проводиться ​​опитування щодо того, який варіант володіння зброєю українці вважають доречним. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У середу, 25 травня, було оголошено нове опитування громадян України у мобільному додатку «Дія» щодо обігу вогнепальної зброї. Опитування створено за ініціативи Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомляється на офіційному каналі у Телеграмі «Дії», кожен українець може поділитися своєю думкою щодо володіння зброєю.

Міністерство внутрішніх справ заохочує усіх громадян долучатися до нового опитування в застосунку. У розділі «Послуги» треба натиснути «Опитування» та обрати один з трьох варіантів: для спеціальних потреб, для особистого захисту, або ж виразити супротив, натискаючи «Я проти», – читаємо у записі, опублікованому у телеграм-каналі «Дії».

Знімок екрана. Опитування у мобільному застосунку «Дія»

Повідомляється, що опитування триватиме упродовж 7 днів, а взяти участь у ньому можуть лише повнолітні користувачі мобільного застосунку.

Telegram/Х.П.