У Кельцях українці, які втекли від війни, вийшли на пікет проти звірств рф в Україні
ілюстраційне фото pixabay.com

У Кельцях українці, які втекли від війни, вийшли на пікет проти звірств рф в Україні

росію потрібно зупинити від скоєння нових злочинів. Ми не можемо дозволити світу забути те, що сталося в Бучі, – заявили українці, які брали участь у демонстрації в Кельцях проти військових злочинів росіян. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Пікет організували у четвер, 7 квітня, на мосту через річку Сільниця, біля пам’ятника Яну Карському. Учасники принесли українські прапори та шарфи національних кольорів. Деякі люди мали в руках надруковані фотографії жертв військових злочинів у Бучі.

«Коли я побачила фотографії та відео з Бучі, я плакала всю ніч. Я написала друзям у Facebook, що треба щось робити, якось протестувати», – розповіла організаторка пікети Роксолана Охатовська, яка приїхала до Кельць зі Львова, зі своєю кількарічною донькою.

«Коли я дивлюся на ці фотографії, я відчуваю біль цих людей. Я уявляю, що на цьому місці може бути моя сім’я, моя маленька дитина, важко не полишати думки, що щось таке може статися і з моїми рідними. Ми зібралися протестувати проти цих варварських дій. Росію потрібно зупинити, перш ніж вона знову вчинить будь-які злочини», – сказала вона.

Під час демонстрації хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх українців, які загинули від рук росіян. Учасники запалили свічки, принесли квіти та дитячі іграшки. «Ми не повинні дати світу про це забути, щоб ця смерть була марною», – додала Олександра з Луцька.

РАР/Л.І.