У квітні в Польщі – концерт «Океану Ельзи». Продаж квитків – вже з 15 грудня!
Фото ілюстративне fotolia.com

У квітні в Польщі – концерт «Океану Ельзи». Продаж квитків – вже з 15 грудня!

Гурт-легенда українського року «Океан Ельзи» в рамках світового туру 2022-2023 років на підтримку нового альбому дасть концерт в столиці Польщі вже у квітні 2022 року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Назва альбому, над яким гурт працює протягом останнього року, поки тримається в секреті, але з ним «Океан Ельзи» за два роки планує дати концерти на декількох континентах. Однак публіка почує і нові композиції, і ті, які вийшли упродовж останнього року, а також свої найвідоміші хіти. 

У Польщі концерт відбудеться вже в квітні. 

Де? У Варшаві на найбільшому закритому майданчику столиц COS Torwar. Місткість 7500 тисяч чоловік. Усередині є гардероби, бари, місця для паління на свіжому повітрі та видовищна арена.

Коли? 27 квітня 2022 року о 18:00. Старт в продажу квитків – 15 грудня 2021 року о 13:00 за польським часом.

Де купити квитки? Придбати квитки можна тут: vpiska.pl/okeanelzy або за готівку в касі будь-якого магазину Empik по всій Польщі – потрібно продиктувати по буквах “OKEAN ELZY”. Перша партія квитків коштуватиме від 149 зл, однак вони дорожчатимуть з наближенням дати концерту та наявністю вільних місць!

Афіша концерту ОЕ в Польщі vpiska.pl

Важливо! На даний момент вимог до наявності сертифікатів вакцинації чи ПЛР-тестів під час концерту немає, однак у разі їхнього введення у тих, хто придбає квитки, буде можливість повернення 100% їхньої вартості.