У Києві затримали кількох російських диверсантів
Ілюстраційне фото pxhere/CC0 Public Domain

У Києві затримали кількох російських диверсантів

З 24 лютого, з початку російського вторгнення, затримано та передано СБУ понад 800 осіб, підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності на користь Кремля. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Києві затримали кількох громадян України, які займалися підривною діяльністю на користь Росії. У цих людей були з собою фотографії залізничних об’єктів і контрольно-диспетчерських пунктів, – повідомив у четвер, 23 червня, представник Генштабу України генерал Олексій Громов.

Колаборанти зокрема готували документацію на залізничну інфраструктуру столиці, фотографували блокпости, співпрацювали з військовими з самопроголошених підконтрольних Москві «народних республік» на сході України, – сказав Громов, якого цитує «Українська правда».

15 червня заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін повідомив, що з 24 лютого, з початку російського вторгнення, затримано та передано Службі безпеки України понад 800 осіб, підозрюваних у диверсійно-розвідувальній діяльності на користь Кремля.

На думку Єніна, більшість диверсантів мають завдання націлювання (російських обстрілів в Україні), виявлення позицій українських збройних формувань та перевірки ефективності ракетно-артилерійських обстрілів противника.

PAP/Л.І.