У Києві зустрічаються віцеспікери парламентів Польщі, України та Литви

У Києві зустрічаються віцеспікери парламентів Польщі, України та Литви

Представники країн Люблінського трикутника говоритимуть, зокрема, про ситуацію на Донбасі і в Криму та українців незаконно затриманих проросійськими сепаратистами. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У четвер 10 червня, в Києві відбудеться зустріч заступників керівників парламентів країн Люблінського трикутника, тобто Польщі, України та Литви.

У ньому візьме участь заступниця голови Сейму Польщі Малґожата Ґосєвська. Політики обговорюватимуть, серед іншого, ситуацію на Донбасі та в Криму, а також питання українців незаконно затриманих росіянами та проросійськими бойовиками.

Як повідомляє Малґожата Ґосєвська, під час зустрічі буде обговорено питання Білорусі та інших країн регіону. Також увагу буде зосереджено на українських територіях, окупованих Росією, і особливо на громадянах України, які незаконно ув’язнені.

Політикиня зазначає, що мова йде про щонайменше кілька десятків людей, затриманих терористами на окупованому Донбасі. Малґожата Ґосєвська додає, що на міжнародних форумах, на жаль, немає підтримки України та сімей, які борються за звільнення своїх родичів.

У засіданні візьмуть участь, крім заступниці голови Сейму Польщі Малґожатаи Ґосєвської, віцеспікер Сейму Литовської Республіки Паулюс Саударґас та заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Представники парламентів також візьмуть участь в урочистому бенкеті з нагоди 230-ї річниці прийняття Конституції 3 травня.

IAR/Л.І.