У Молдові за російську пропаганду оштрафували телеканал, пов'язаний із «Ґазпромом»
Російська пропаганда вигадує дедалі дивовижніші звинувачення проти країн Заходу Twitter/@StZaryn

У Молдові за російську пропаганду оштрафували телеканал, пов’язаний із «Ґазпромом»

Національна аудіовізуальна рада (CA) оштрафувала телекомпанію НТВ Молдова на 900 євро за поширення російської пропаганди про День перемоги та вторгнення в Україну. Станція пов’язана з російською газовою компанією «Ґазпром». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У комюніке, що обґрунтовує накладене на НТВ Молдова покарання, Національна аудіовізуальна рада уточнила, що в кількох програмах у травні були представлені думки, які не відповідають чинному закону.

Як приклад наведено репортаж «Перемогла стрічка св. Георгія», у якому зображені люди, які носять цю оранжево-чорну емблему, що символізує російський імперіалізм. З квітня її заборонено в громадських місцях у Молдові.

За даними Національної аудіовізуальної ради, НТВ Молдова також презентувала в інформаційних програмах питання, зокрема про День перемоги або вторгнення Росії в Україну, в односторонньому порядку, а джерела не заслуговували довіри.

Телеканал НТВ Молдова є молдавським відділенням російського телебачення НТВ, що з 2001 року контролюється компанією «Ґазпром-медіа».

РАР/Л.І.