У найсильнішій волейбольній лізі Польщі з 2022 року гратиме клуб зі Львова
ВК \\\”Барком-Кажани\\\” гратиме в Польщі https://kazhany.lviv.ua

У найсильнішій волейбольній лізі Польщі з 2022 року гратиме клуб зі Львова

Президенти клубів найсильнішої чоловічої ліги волейболу в Польщі (PlusLiga) ухвалили рішення про збільшення з 14 до 16 команд з сезону 2022/23. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Я в Польщі.

Як пише sport.onet.pl, найцікавіше в цьому рішенні те, що одним з новачків вищого волейбольного дивізіону Польщі може стати клуб зі Львова.

12 президентів клубів польської PlusLiga підтримали пропозицію включити до ліги ВК “Барком-Кажани” (Львів), який наразі грає в українській Суперлізі. Ще двоє утрималися під час голосування.

Включення львівського клубу до найсильнішої волейбольної ліги Польщі назвали “цікавим проєктом на межі спорту, бізнесу, культури та історії”. Однак додали, що ВК “Барком-Кажани” заграє в польській PlusLiga в сезоні 2022/23 тільки, якщо зникнуть пандемічні обмеження, а сам клуб виконує умови ліцензування.

ВК “Барком-Кажани” був заснований 2009 року. Команда є триразовим чемпіоном України з волейболу. В останньому сезоні львів’яни завоювали також Кубок та Суперкубок України та виграли 17 із 18 матчів регулярного чемпіонату.