У парку під Києвом зацвіли 1 мільйон тюльпанів: фото

У парку під Києвом зацвіли 1 мільйон тюльпанів: фото

У “Добропарку”, який знаходиться біля села Мотижин Київської області, зацвіли більше 1 мільйона тюльпанів. Також в дендропарку висадили 44 тисячі дерев і кущів, 13 газонів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Рубрика.

Влітку тут зацвіте лавандове поле, долина гортензій, а в майбутньому розквітнуть сакури і груші. Загальна площа парку — 300 га.

Наразі в парку облаштовується зона відпочинку, буде фуд-корт, дитяча розважальна зона, майданчик для проведення концертів.

Також “Добропарк” пропонує відвідувачам самим посадити дерева, за це обіцяють безстроковий вільний вхід.

Першу чергу парку планували відкрити 24 квітня, але через карантин парк поки закритий для відвідувачів. Надалі дорослий квиток (18-59 років) буде коштувати 50 грн, для людей від 60 років — 30 грн, для дітей 0-6 років — безкоштовно, для дітей 7-17 років — 40 грн, для груп більше 10 осіб — 40 гривень/людина, для осіб з інвалідністю та воїнів АТО — безкоштовно.

Засновник та ідейний натхненник проєкту – Ігор Добруцький. Він також ведучий на телеканалі “Дача”, проводить новорічний ярмарок на Софіївський площі, фестиваль тюльпанів на Співочому полі та встановив квітковий годинник на Майдані.

Facebook-сторінка “Добропарку”