У Ризі судять бойовика "ДНР"
Російські окупанти у Слов’янську. 14 квітня 2014 рокуYevgen Nasadyuk (Євген Насадюк) – Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported (Wikipedia)

У Ризі судять бойовика “ДНР”

В ході слідства Служба держбезпеки Латвії отримала достатньо доказів, що Келлі брав участь у збройному конфлікті на боці сепаратистів і входив до складу розвідувально-диверсійної групи. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У вівторок в суді Відземського передмістя Риги починається процес у справі латвійця Івара Келлі, який звинувачується в участі у бойових діях на боці “ДНР” в східних регіонах України.

Як пише портал Delfi.

Згідно з обвинувальним висновком, латвієць воював на Донбасі в період з лютого 2015 по травень 2016 року.

В ході слідства Служба держбезпеки Латвії отримала достатньо доказів, що Келлі брав участь у збройному конфлікті на боці сепаратистів і входив до складу розвідувально-диверсійної групи.

Серед доказів є також відео, де зображено Івара Келлі або дуже схожу на нього людину на параді 9 травня 2015 року в Донецьку.

Судовий процес може істотно затягнутися, оскільки багато свідків, що проходять по цій справі, знаходяться за кордоном.

Відносно Івара Келлі не вжито жодних запобіжних заходів, однак, якщо суд визнає його винним, йому може загрожувати позбавлення волі до 10 років.

«Європейська правда»/А.М.