У СТБ не впевнені, що проводитимуть Нацвідбір на Євробачення наступного року
Переможниця Нацвідбору-2019 Maruv не поїде на Євробачення / фото УНІАН

У СТБ не впевнені, що проводитимуть Нацвідбір на Євробачення наступного року

У телеканалі розмірковуватимуть над тим, чи є сенс надалі брати участь у проведенні Національного відбору на Євробачення. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на УНІАН.

У телеканалі СТБ не впевнені, чи проводитимуть Національний відбір на Євробачення наступного року. Про це йдеться у розширеному коментарі телеканалу щодо ситуації навколо фіналу цьогорічного Нацвідбору. «Враховуючи ситуацію, що склалася, ми будемо розмірковувати над тим, чи є нам сенс надалі брати участь у проведенні Національного відбору на Євробачення», – йдеться в повідомленні.
Як повідомляв УНІАН, співачка MARUV повинна була представити Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2019, який пройде в Ізраїлі. Її перемога на Нацвідборі спровокувала скандал – низка політиків та громадських активістів виступили проти кандидатури виконавиці, оскільки вона гастролювала в Росії і мала заплановані на квітень концерти у Санкт-Петербурзі і Москві.

На своїй сторінці у Facebook виконавиця написала, що заради участі в Євробаченні 2019 вона готова відмовитися від запланованих гастролей в РФ. Незважаючи на це, переговори між Суспільним і співачкою провалилися. В НСТУ зазначили, що згідно з правилами Євробачення, мовник-учасник має забезпечити неполітичний характер конкурсу, а ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації.