У Центрі святого Івана Павла ІІ у Львові відбулося освячення залу Емілії та Кароля Войтил
Ілюстраційне фото pxhere.com, CC0 Public Domain

У Центрі святого Івана Павла ІІ у Львові відбулося освячення залу Емілії та Кароля Войтил

Центр, який ще будується, діє при храмі св. Івана Павла ІІ, що було посвячено у серпні цього року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У центрі святого Івана Павла ІІ у Львові відбулось урочисте посвячення зали і відкриття пам’ятної таблиці Емілії та Кароля Войтил – батьків папи-поляка. Центр, який ще будується, діє при храмі св. Івана Павла ІІ, що посвячено у серпні цього року. Святиню було збудовано неподалік львівського іподрому, де папа Іван Павло ІІ служив святу месу під час своєї прощі в Україну у червні 2001 року.

Парох парафії св. Івана Павла ІІ, отець Ґжеґож Драус підкреслив, що у нововідкритих залах Центру вестимуться заняття для дітей, молоді та дорослих. «Батьки – найважливіші люди у передачі віри, цінностей та традицій. Тому зала імені Емілії та Кароля Войтил, що добре виховали своїх синів», – сказав отець Ґжеґож Драус.

Покровителем іншого приміщення є отець Майкл Й. Мак-Гівні, засновник доброчинної організації «Лицарі Колумба». «Від служив для вбогих, яким часто подавав вудку, а не рибу. Він надихав їх до самостійності та роботи. Таким чином ми також хочемо працювати, надихаючи вірних до творчості та праці», – підсумував парох парафії св. Івана Павла ІІ.

Відкриття наступного поверху Центру св. Івана Павла ІІ заплановано на травень наступного року.

IAR/М.К.