Вижницькою міською радою підтримано ініціативу функціонування міського веб-сайту https://vyzhnytsia.city

Вижницькою міською радою підтримано ініціативу функціонування міського веб-сайту https://vyzhnytsia.city

Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Вижницьку міську громаду.

Шановні вижничани та гості громади!

Звертаємо вашу увагу, що крім веб-сайту Вижницької громади, в місті віднедавна також працює міський веб-сайт https://vyzhnytsia.city в якості централізованого майданчика, на якому можна отримати важливу оперативну інформацію, події місцевої громади, інформацію про історичне і культурне надбання, традиції, сучасний стан розвитку і досягнення тощо.

На ньому створено розділ “ОГОЛОШЕННЯ” для просування товарів місцевих підприємців та майстрів, а також релокованих підприємств з метою допомоги їм у пошуку нових ринків збуту продукції, що є особливо актуальним в сучасних умовах, популяризації їх діяльності.

Також, на веб-сайті буде розміщуватись інформація про актуальні ВАКАНСІЇ з метою допомоги з працевлаштуванням.

Адміністратором міського веб-сайту https://vyzhnytsia.city є Разиграєва Наталя, з якою Вижницькою міською радою було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво щодо функціонування цього веб-сайту. До неї слід звертатись з питань розміщення інформації на веб-сайті, надання пропозицій та побажань щодо подальшого його наповнення (телефон: +38 (099) 383-28-82; електронна пошта: [email protected]).

На нашому веб-сайті міститься банер для переходу на міський веб-сайт https://vyzhnytsia.city.