Україна приєдналася до Європейського енергетичного союзу
pixabay.com/Alexei_other Ілюстраційне фото

Україна приєдналася до Європейського енергетичного союзу

Як повідомлено, енергетичні мережі України та Молдови успішно синхронізовані з європейською континентальною мережею. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна стала членом Європейського енергетичного союзу. Глава держави написав у мережі Твіттер, що завершилося об’єднання енергосистем України та ЄС. «Тепер наша електроенергія тече в ЄС, а європейська – в Україну», – зазначив президент.

Володимир Зеленський висловив подяку голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, відповідальній за енергетику єврокомісарці Кадрі Сімсон та всім, «завдяки кому у нас тепер єдина енергосистема», – мовиться в повідомленні.

Інформацію підтвердили в Єврокомісії – як зазначено, енергетичні мережі України та Молдови успішно синхронізовані з європейською континентальною мережею, і «це допоможе Україні утримувати стабільну електроенергетичну систему, обігрівати будинки та вмикати освітлення в ці похмурі часи», – написано в у твіті Європейської комісії.

IAR/Н.Б.