Україна та Польща створять майданчик для протидії історичним маніпуляціям

Україна та Польща створять майданчик для протидії історичним маніпуляціям

Задля протидії маніпуляції з історичними фактами країни домовилися створити майданчик для дискусій між істориками і представниками громадянського суспільства. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням День.

Задля протидії маніпуляції з історичними фактами країни домовилися створити майданчик для дискусій між істориками і представниками громадянського суспільства. Про це повідомив очільник українського МЗС Павло Клімкін під час зустрічі у Києві із чеським колегою Томашем Петршичеком, передає Еспресо.TV

“Нас дуже хвилюють ті маніпуляції, які і Росія, і ті, хто йде в російській логіці, намагаються зробити з історичними питаннями. Мені було особисто боляче чути, коли деякі історичні події, наприклад трагедію в Малині в липні 1943 року, коли в результаті каральної акції в одній церкві були спалені українці, чехи і поляки, намагаються представити як конфлікт між українцями і чехами”, – зазначив Клімкін.

Очільник українського МЗС зазначив, що спроби маніпулювати історичним фактами будуть й надалі, тому необхідно створити форум для дискусій між істориками і представниками громадянського суспільства.

Він також додав, що МЗС допомагатиме роботі такого майданчику.

Клімкін зауважив, що такі маніпуляції з’явилися одразу, як Україна почала налагоджувати стосунки з Польщею.