Україна в 11-й раз поспіль програла Польщі і втратила шанси на Олімпіаду

Ігри 2022 року в Пекіні пройдуть без українських хокеїстів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Ua-football.

У першому періоді Україні часто доводилося діяти від оборони. Тим не менш, саме «синьо-жовтим» вдалося повести в рахунку. На 16-й хвилині Павло Таран кидком від синьої лінії розпечатав ворота поляків. Здавалося, Україна піде на перерву з мінімальним відривом, але за 24 секунди до кінця періоду Дзюбинскі на п’ятаку таки заштовхав шайбу за лінію воріт.

Ключовий момент матчу стався в кінцівці другого періоду, коли за рахунку 1:2 Україна примудрилася пропустити в більшості. Поляки створили відрив в дві шайби і на класі завершили гру на свою користь.

Сьогоднішня поразка стала для України 11-ю поспіль в поєдинках з Польщею. В останній раз «синьо-жовті» обігравали сусідів сім років тому на чемпіонаті світу в дивізіоні 1B.

Група Н

Україна – Польща – 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

Шайби: Таран, 15:45 – Дзюбинські, 19:34, Пшігодскі, 27:19, Марзец, 35:55 ​​(меншість), Колуш, 40:44 (більшість), Капіца, 52:16, Коморскі, 55:11

Турнірна таблиця: Польща – 6 (2 матчі), Казахстан – 3 (1), Україна – 0 (2), Нідерланди – 0 (1).