Україна закликає ЄС розширити санкції проти Росії
Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułeba Forum/POOL

Україна закликає ЄС розширити санкції проти Росії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба з таким закликом звернувся до голів дипломатії країн-членів ЄС. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Україна закликає євросоюзні держави розширити санкції проти Росії. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба з таким закликом звернувся в понеділок до голів дипломатії країн-членів ЄС. У Постійному представництві Польщі в ЄС відбулася у цій справі зустріч євросоюзних міністрів, на якій Дмитро Кулеба розповів про ситуацію під українським кордоном:

«Ми не повинні розглядати агресивних дій Росії стосовно України, розбудови військової інфраструктури та значного зосередження російського війська під кордоном України як чогось, що не пов’язане із іншими елементами російської стратегії в Європі. Йдеться про штучно викликану міграційну кризу на кордонах з Польщею та Литвою, а також використання газопостачання як зброї проти ЄС і дезінформаційні кампанії в євросоюзних державах. Це все робиться з метою створення в ЄС глибоких поділів».

На переконання українського дипломата, необхідно розширити санкції проти Росії:

«Боюся, що Росія звикла до слів і має надію, що Європа не перейде від слів до дій. В інтересі Європи показати Росії, як глибоко вона помиляється».

Міністр закордонних справ України наголосив, що сама підготовка до впровадження нових санкцій проти Росії стане для Кремля сигналом, що її дії зустрінуться з відповідною реакцією.

IAR/Я.С.