Українська розвідка здобула технічну документацію «Кримського мосту»
Офіційний твіттер Головного управління розвідки Міністерства оборони України mobile.twitter.com/di_ukraine

Українська розвідка здобула технічну документацію «Кримського мосту»

Раніше радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів заявив, що в майбутньому міст буде зруйнований, це лише питання часу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України здобуло технічну документацію так званого Кримського мосту, що з’єднує Таманський півострів із Керченським півостровом .

Українська розвідка звертає увагу, що Кремль декларує повну безпеку цієї споруди. Проте, «важко серйозно ставитися до заяв щодо повної безпеки від людей, які не здатні забезпечити збереження технічної документації стратегічного об’єкта», – йдеться в повідомленні.

У документі «Будівництво транспортного переходу через Керченську протоку» містяться дані, зокрема, про дорожнє покриття, опори мосту, протизсувні конструкції, заїзди-з’їзди та всю інфраструктуру комплексу.

Раніше радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів повідомив, що Кримський міст у майбутньому буде зруйнований, це лише питання часу.

Довжина мосту – це 19 кілометрів, його будову завершено 2018 року, а 2019 року – прокладення залізничного мосту. Міст побудовано, зокрема, тому, щоб у пропагандистському дусі підтримати територіальні претензії Росії стосовно окупованого Криму.

IAR, www.ukrinform.ua/Н.Б.