Українського працівника звільнили з німецького ресторану. «Через правду про війну»
Харків після бомбардування російськими військами, 22.03.2022 PAP/Andrzej Lange

Українського працівника звільнили з німецького ресторану. «Через правду про війну»

Українця звільнили з німецького ресторану після його звернення до росіян. «Власникам не сподобалася правда про тисячі вбитих мирних жителів України, понад сотню вбитих дітей, десятки зруйнованих в результаті російської агресії міст», – повідомив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Уродженця Одеси Ігоря Голода, що працював у ресторані Rizzi у Баден-Бадені, звільнили за те, що він зняв відео, в якому розповів росіянам про війну в Україні. Як зазначив Дмитро Кулеба, керівництву ресторану, орієнтованого на російськомовне населення міста, не сподобалася правда про тисячі вбитих мирних жителів України, понад сотню вбитих дітей, десятки зруйнованих в результаті російської агресії міст.

Кулеба звернувся до прихильників путіна в Німеччині та інших країнах: «Ви такі ж самі, як пілоти російських літаків, які вбивають мирних українців».

«За вашою мовчазною згодою українські діти вже двадцять сім днів ховаються від російських бомб в підвалах. 117 дітей загинули, 155 отримали поранення. Дорослі не можуть поховати своїх рідних, тому що їх обстрілює артилерія. Ви також відповідальні за воєнні злочини російської армії в Маріуполі, Харкові, Сумах, Волновасі, Херсоні та інших куточках України», – додав дипломат.

За словами очільника МЗС України, Ігорю Голоду надається консульська підтримка.

niezalezna.pl/Д.Н.