Українці дякують полякам у зворушливому відео
Президет Польщі Анджей Дуда. 12 травня 2022 року PAP/Marcin Bielecki

Українці дякують полякам у зворушливому відео

Слово «дякую» стало темою відео, опублікованого в Instagram-профілі України, адресованого усім полякам. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’язку з нападом Росії на Україну поляки виявили велику солідарність з українським народом, допомагаючи в усьому, починаючи від кожного поляка, який відгукнувся з пропозицією допомогти, і закінчуючи підтримкою на державному рівні. У всьому світі Польща визнана одним із лідерів у допомозі Україні – як у гуманітарному, так і у військовому плані.

«Героїчний польський народе, з першого дня війни ви невтомно допомагаєте Україні всім, чим можете. Українці дякують вам від усього серця. Хоча жодних слів вдячності не вистачить за все, що ви робите для нас», – читаємо в описі зворушливого фільму.

У записі ми побачимо фотографії волонтерів, які працюють на польсько-українському кордоні та в центрах допомоги, а також світлини пожежників, чиновників, водіїв та всіх інших людей, які допомагали українцям. У фільмі також оцінено важливу роль дій президента Республіки Польща Анджея Дуди, який зустрівся з Володимиром Зеленським.

https://www.instagram.com/p/CdYgm7DDdrX/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3fba1d93-9849-4a2f-aec5-230c7b70796b

«Від імені України ми хотіли б сказати «дякую» польському народу, але «дякую» недостатньо. Слів не вистачає, але ми дякуємо всім Вам за постійну боротьбу за нашу і вашу свободу. Слава Україні! Хай живе Польща!», – чуємо у щирому відео.

niezalezna.pl/М.Я.