Укрзалізниця запускає сполучення Київ-Хелм. Поїзд зупинятиметься у Рівному та Бердичеві
Ілюстрація: Elf-Moondance

Укрзалізниця запускає сполучення Київ-Хелм. Поїзд зупинятиметься у Рівному та Бердичеві

Укрзалізниця запускає потяги з Києва до польського Хелма. Поїзд зупинятиметься у Бердичеві та Рівному. У Хелмі організоване хабове сполучення з Варшавою.

Як повідомляється на сайті uz.gov.ua, поїзд відправлятиметься з Києва уже 1 травня о 22:49 та прибуватиме до Хелма об 11:30. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з на наступний день, 2 травня о 16:05 та прибуватиме до Києва о 07:29.

Потяг Київ-Хелм матиме зупинки в Бердичеві о 01:37 та в Рівному о 05:26.  Зворотня зупинка в Рівному передбачена о 01:00, а в Бердичеві — о 04:31. Зазначається, що вокзали обох міст будуть відчинені цілодобово, щоб надати можливість пасажирам дочекатися кінця комендантської години.

Крім цього, як повідомляє Укрзалізниця, на станції Хелм організоване хабове сполучення з Варшавою: пасажири, які прибувають до Хелма, можуть швидко пересісти на поїзд до Варшави, який відправляється о 13:11 та прибуває до Варшави о 16:11.

Аналогічний маршрут можливий і в зворотному напрямку: з Варшави поїзд польської залізниці вирушає о 12:18 і прибуває до Хелма о 15:31, що дає пасажирам достатньо часу для зручної пересадки на поїзд з Хелма до Києва.

Укрзалізниця нагадує, що польська дирекція залізниць подовжила з 1 по 31 травня можливість безплатно користуватись польськими поїздами для українських біженців.

Джерело: Укразалізниця