Урсула фон дер Ляєн: ЄС готується до серйозних перебоїв у постачанні газу з Росії
Урсула фон дер Ляєн Foto: PAP/EPA/OLIVIER HOSLET

Урсула фон дер Ляєн: ЄС готується до серйозних перебоїв у постачанні газу з Росії

Глава Єврокомісії про підготовку до перебоїв у постачанні газу з Росії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Європейський Союз готується до серйозних перебоїв у постачанні газу з Росії, заявила глава Комісії наприкінці саміту в Брюсселі. Москва у відповідь на санкції та підтримку України з боку ЄС почала перекривати газовий кран. Урсула фон дер Ляєн зазначила, що, крім диверсифікації поставок, необхідна також тісніша координація між країнами.

«Ми проаналізували національні плани щодо дій у надзвичайних ситуаціях, щоб переконатися, що всі готові до нових збоїв. Ми також працюємо над спільним європейським планом скорочення попиту в надзвичайних ситуаціях з промисловістю та країнами ЄС. Ми робимо це, тому що вчимо уроки COVID-19. Саме тоді ми побачили, що коли ми діяли разом, уникали фрагментації, то ми були сильними і мали великий вплив», – повідомила глава Єврокомісії.

Очікується, що наступного місяця Європейська комісія представить лідерам спільний план дій на випадок скорочення поставок газу.

IAR / О.Р.