Вебінар про транспортний коридор Ґданськ-Одеса
pxere.com – CCO “domena publiczna”pxere.com – CCO “domena publiczna”

Вебінар про транспортний коридор Ґданськ-Одеса

«Нові транспортні можливості між Польщею та Україною. Коридор Ґданськ-Одеса». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Днями відбувся вебінар за участю представників польського і українського бізнесу про нові транспортні можливості між Польщею та Україною на прикладі транспортного коридору Ґданськ-Одеса. Його учасники, зокрема, згадували минулорічний економічний форум в Одесі, у якому брали участь президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда. Це тому що сьогодні втілюються у життя деякі теми, які обговорювалися у столиці Причорномор’я.

Товарообіг між Польщею та Україною у 2020 році склав 7,36 мільярда доларів. Таким чином, Польща сьогодні серед найбільших торгових партнерів України, відразу після Німеччини та Китаю, вона посідає нині третє місце.  Відповідно до загальносвітової тенденції контейнеризації торгівлі, слід очікувати, що контейнерні перевезення збільшуватимуться і в торгівлі між Польщею та Україною.
Відповіддю на це явище є пропозиція спільного транспортного коридору «Ґданськ-Одеса», який з’єднає не лише польські морські порти з чорноморськими, але й, у ширшому розумінні, сприятиме торгівлі між Туреччиною, Іраном та Кавказькими країнами зі Скандинавією, Великобританією та країнами Бенілюксу. Отже, побуваймо на вебінарі «Нові транспортні можливості між Польщею та Україною. Коридор Ґданськ-Одеса».
Як сказав під час вебінару менеджер з питань міжнародної співпраці Управління морського порту Gdańsk Міхал Вуйцік назва «Коридор Ґданськ-Одеса» – це умовна назва. Йдеться ж взагалі про коридор між Балтійським і Чорним морями.
Сьогодні транспортні сполучення між цими регіонами існують – шляхові, авіаційні, але під час вебінару мова йшла про можливості розширення залізничного сполучення між найбільшим портом Балтійського моря Ґданськом і портами Чорного моря – Одеса, Чорноморськ та іншими. В першу чергу йдеться про залізничні та інтермодальні перевезення (перевезення вантажів в одне або більше місць призначення з використанням декількох видів транспортних засобів без перевантаження самого вантажу при зміні виду транспортного засобу).
Менеджер Закордонного торговельного бюро в Києві Польського агентства інвестицій i торгівлі (PAIH) Кароль Кубіца наголосив на користі для бізнесу внаслідок зміцнення співпраці у коридорі Ґданськ-Одеса:

– Це, перш за все, залізничне сполучення у напрямку країн Європейського Союзу, в напрямку скандинавських країн (через ґданський порт). Це також додаткові можливості для польського бізнесу з третіми країнами, інтермодальне сполучення, наприклад, з Туреччиною чи іншими країнами Чорного моря. Це також інтермодальне сполучення з країнами Центральної Азії, а також сполучення в рамках транспортних коридорів з Китаєм.
Коридор Ґданськ-Одеса, тут інтермодальні, транзитні перевезення з польського порту Ґданськ з використанням польських компаній PKP і їхніх суб’єктів: термінал в Медиці, контейнерний термінал LHS, пізніше через Україну співпрацюючи з Центром транспортного сервісу «Ліски» акціонерного товариства «Українська залізниця» (ЦТС «Ліски») до українських портів. А звідти далі, наприклад, до Туреччини.

Керівник економічного відділу Посольства Польщі в Україні Марлена Кацпшак-Ручинська нагадала, що минулого року у присутності президентів Польщі та України було підписано меморандум про співпрацю між управлінням Морського порту Ґданськ і адміністрацією портів України:

– На зростання торговельного обміну безумовно вплине добре розвинена мережа транспортних сполучень між Польщею та Україною. Однак, дуже важливим елементом тут є стан інфраструктури. І тут ми з увагою дивимося на те, що робиться з українського боку, ми бачимо певні зміни, однак ми усвідомлюємо що необхідно ще багато чого зробити. Маймо надію, що ситуація з кожним роком буде поліпшуватися.
Хочу
ще представити кілька фактів з економічного обміну наших країн. Протягом останніх років ми домоглися неабиякого поступу, оскільки зберегли в нашому торговельному обміні тенденцію зростання. Причому вартість обміну не знизилася навіть в часи пандемії, що свідчить про певну стабільність у наших стосунках. Та все ж, між нашими країнами ще існує невикористаний потенціал. А розвитку торгівлі між нами сприятимуть створені нові, додаткові сполучення, які забезпечуватимуть ефективне і швидке обслуговування товарів. 

Менеджер
з питань міжнародної співпраці Управління морського порту Ґданськ Міхал Вуйцік розповів про успіхи Ґданського порту і наголосив на значенні водного шляху Е-40, який міг би також поєднати порти Чорного моря з портом Gdańsk. У цій справі краще виглядає справа в Україні, з польського ж боку питання про використання потенціалу цієї водної артерії лише досліджується. А щодо коридору Ґданськ-Одеса, то Міхал Вуйцік бачить його значення значно масштабніше:

– Щоб це не було лише безпосереднє сполучення з регіону Одеси до порту Ґданськ, але щоб це було сполучення у ширшому аспекті. Це може бути залізничне сполучення як в рамках транскаспійського транспортного коридору, тобто з таких країн як Грузія, Азербайджан, Вірменія, а також з Китаю у цьому напрямку і може ще й з Ірану, але, перш за все, з Туреччини і далі через Чорне море в напрямку Чорноморська і Одеси. Далі залізницею на польських кордонних переходах в напрямку порту Ґданськ. Сьогодні ми маємо мережу морських сполучень з 21 країною. Йдеться про порти Британії, Норвегії, Швеції, Фінляндії і так далі.

Представник ґданського порту наголосив також на безпосередній співпраці його фірми з Україною: 

– Ми співпрацюємо з адміністрацією морських портів України, ми підписали меморандум про співпрацю. 29 квітня відбулося сьоме засідання Українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва в рамках якої було зазначено, що у першій половині цього року відбудеться зустріч робочої групи до якої ми запросили найбільші залізничні компанії, їхніх перевізників з Польщі та України. Ми хочемо об’єднати фірми, установи, суб’єкти, які будуть підтримувати цей коридор. Ця діяльність повинна мати підтримку з боку бізнесу. Тож, ми дякуємо за підтримку з боку Польсько-української господарчої палати, зокрема Посольству України в Польщі. І маймо надію, що незабаром така робоча група збереться і ми підготуємо конкретні пропозиції.   

Прокурист (довірена особа) у компанії PKP Cargo Connect та директор Департаменту підтримки комерційної політики, член правління PKP Cargo Connect GmbH у Гамбурзі Лукаш Стжелецький каже, що його фірма, яка діє вже 30 років, прагне нині зосередитися на розвитку коридору Ґданськ-Одеса, який на його думку протягом найближчих років може мати неабияке значення:

– Для
нас дуже важливим коридором є Ґданськ-Одеса, який набуватиме неабиякого значення. У нас на польсько-українському кордоні є два термінали, один в Медиці, другий в Дорогуську. Наша компанія – це торговельні бюро, мережа терміналів, офіси шляхової спедиції та митних агентств. Для нас Україна – це ключове місце, оскільки якщо подивитися на торговельний обмін, то він досить серйозний. Взяти, до прикладу сільгосппродукти, що складають 30% українського експорту, саме у цьому ми й добачаємо значення коридору Ґданськ-Одеса і ролі, що її може відіграти PKP Cargo Connect, як перевізник, як той, хто забезпечує можливість інтермодального, конвенційного і автомобільного транспорту. 

Компанія «Укрферрі» з Одеси входить в свій 26-ий рік діяльності з низкою нових перспективних проєктів. Один з них, інтермодальний сервіс для вантажів Туреччина – Україна – Польща, було презентовано на україно-польському економічному форумі в Одесі. Новий мультимодальний маршрут Туреччина-Україна-Польща знаходиться в стадії активної розробки. Українські залізничники з Центру транспортного сервісу «Ліски» підписали меморандум про співпрацю з морськими перевізниками «Укрферрі» і «FerriPlus» зі створення маршруту, який відкриє нові альтернативні ворота в Європу для залізничних перевезень з Азії.
Комерційний директор судноплавної компанії «Укрферрі» Володимир Чернієвський розповів про створення цього міжнародного, мультимодального маршруту перевезення товарів з турецького Карасу через український Чорноморськ до польського Славкова. Вже визначено основні параметри цього маршруту, відомо як виглядатиме графік контейнерного потягу з Чорноморська у Славкув. Таким чином з Карасу до Славкова вантаж проходитиме до 4 діб.

– Ще
раз хочу сказати, – меморандум, що його було підписано для реалізації цього проєкту, відкритий. Ми вітаємо долучення до нього будь-якого учасника. Ми б хотіли бачити учасниками цього проєкту і польську сторону, від активних дій якої залежить успішність його реалізації і подальший розвитокпроєкту.  

Повноважний представник Правління з інтермодальних питань в PKP CARGO Terminale Войцєх Ґжесьок подякував представникам офісу зовнішньої торгівлі PAIH у Києві, що розмови, які відбувалися під час Економічного форуму в Одесі почали приносити результати. Він розповів про діяльність контейнерного термінала в Медиці (КПП Медика-Шегині)

Ми радимо спостерігати за нами, бо незабаром тут, в Медиці, на мою думку кипітиме робота. Маємо також надію, що ота траса з Туреччини також матиме розгалуження до нашого терміналу, тим більше, що ми можемо використати еластичність дорожнього транспорту, яка поєднується з еластичністю перетину кордону. Це означає, що коли ми, наприклад, маємо товар з України до Польщі для якого буде мало одного контейнера, то ми перетинаємо кордон залізницею до нашого терміналу і потім можемо користуватися еластичністю дорожнього транспорту, особливо коли пункт призначення буде десь неподалік. Як було видно на нашому фільмі, ми володіємо обома мовами, тому жодних комунікаційних перешкод тут не буде.

Це був звіт з вебінару «Нові транспортні можливості між Польщею та Україною. Коридор Ґданськ-Одеса», що його було організовано Закордонним торговельним бюро в Києві Польського агентства інвестицій i торгівлі (PAIH).

Володимир Прядко