Володимир Зеленський: «Cоюз між Польщею та Україною – гарант свободи та незалежності»
Президент України Володимир Зеленський President.gov.ua, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons

Володимир Зеленський: «Cоюз між Польщею та Україною – гарант свободи та незалежності»

Президент України наголосив, що суспільство і солідарність двох народів дозволить подолати чужі імперські претензії та зміцнити свої прозахідні прагнення. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Лише разом ми зможемо відстояти свободу для майбутніх поколінь, – зазначив Володимир Зеленський. Президент України привітав поляків з нагоди Дня Війська Польського. «Друзі, союзники, брати. Це честь мати можливість звертатися так до поляків», – наголосив Зеленський.

Саме союз двох суверенних і амбітних держав може гарантувати своїм народам щасливе майбутнє, наголосив польською мовою український лідер:

«Наші народи пройшли довгий шлях і нарешті досягли найбільшої в історії згоди в головному для українців і поляків питанні. Це питання свободи. Тільки разом ми зможемо захистити незалежність наших країн для майбутніх поколінь».

Володимир Зеленський наголосив, що суспільство і солідарність двох народів дозволить подолати чужі імперські претензії та зміцнити свої прозахідні прагнення:

«Ми боремося разом і обов’язково будемо святкувати нашу перемогу і вашу перемогу в битві за свободу і наше спільне європейське майбутнє. Дякуємо за вашу історичну підтримку. Щиро вітаю вас зі святом Дня Війська Польського і щиро бажаю одного: якнайшвидшої перемоги. Слава Польщі! Слава Україні!».

З нагоди 102-ї річниці переможної битви під Варшавою та свята Війська Польського свої побажання полякам висловили найвидатніші командири української армії та представники влади в Києві. Їх оприлюднили, зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр оборони України Олексій Резніков і Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний.

IAR/Р.Г.