Яхти, хабарі та коханки. Що приховує російський міністр Лавров?
Сєрґєй Лавров, міністр закордонних справ РФ© Wikimedia Commons User: Tobias Kleinschmidt / CC-BY-SA-3.0 DE

Яхти, хабарі та коханки. Що приховує російський міністр Лавров?

Журналісти з’ясували, що багато років Лавров веде подвійне життя. У суспільстві він звичайнісінький сім’янин, котрий 50 років прожив у шлюбі, скромний трудяга, який за мірками «єдіноросів» жив досить бідно, а насправді весь цей час у нього була таємна друга сім’я, коханка з дорогими автомобілями й елітною нерухомістю в Москві, Підмосков’ї та Лондоні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У виданні «Важниє історії» вийшла справді важлива історія, – читаємо на сайті Навального. Йдеться про розслідування, котре розвіяло міф про «єдиного пристойного політика Росії».

Ним захоплюється Путін, ставить його на верхівку списку «Єдіной Росії» в Держдуму, щоби виборці побачили його прізвище й це спонукало віддати голос за партію. Сам Лавров за опитуваннями має схожу до Путіна популярність. Він неймовірно відомий, і росіяни йому довіряють. Завдяки виданню «Важниє історії» дізнаємось, чому не варто йому довіряти, – пишуть у матеріалі на веб-сайті Навального.

Журналісти з’ясували, що багато років Лавров веде подвійне життя. У суспільстві він звичайнісінький сім’янин, котрий 50 років прожив у шлюбі, скромний трудяга, який за мірками «єдіноросів» жив досить бідно. Лавров підтримував традиційні цінності та консерватизм, а насправді весь цей час у нього була таємна друга сім’я, коханка з дорогими автомобілями й елітною нерухомістю в Москві, Підмосков’ї та Лондоні.

Взагалі неправильно говорити, що це таємна коханка. Це найсправжнісінька сім’я. Від офіційної дружини Лаврова є тільки старовинна фотографія в інтернеті та фальшива декларація, яку він подає щороку де вказує дружину.

Джерело із МЗС розповіло, що всі знають про справжню жінку Лаврова, яка є дуже впливовою особою та може звільнити будь-кого, хто їй не подобається. У неї, безробітної жінки, є 260-метрова квартира. У подруги Лаврова є ще величезна дача в Підмосков’ї та цілий парк автомобілів. У статті згадують про падчерку Лаврова, яка живе в елітному районі Лондона. Квартиру купила собі у віці 21 року за 4,4 млн фунтів. На сайті жартують, що вона зекономила на студентських обідах.

Після видання «Важних історій», редакція сайту Навального теж вирішила вивчити цю таємничу жінку. Вони знайшли дивні подробиці, що коханку Лаврова утримує не тільки він сам, але й звичайні громадяни Росії зі своїх податків.

Редакція веб-сайту Навального з’ясувала, що ця жінка – більше, ніж таємна сім’я. Вони також виявили, що міністр закордонних справ Росії Лавров перебуває на утриманні в олігарха: живе за його кошт, бере в нього хабарі, а взамін надає йому конкретні послуги. За таке Лавров має бути негайно відправлений у відставку, – пишуть у редакції веб-сайту Навального.

Тут нічого дивного, адже чиновники-злодії Путіна сидять у своїх кріслах приблизно стільки ж, скільки й сам Путін – 30 років. Якщо 30 років безперервно обкрадати країну, то звісно, що багато дивних моментів будуть перетинатись. Як пліснява в путінському палаці: спочатку в одному кутку, потім в іншому, а потім – всюди.

У матеріалі на веб-сторінці Навального згадують, що Лавров перетинався з депутатом Лєонідом Слуцьким. Проти Слуцького недавно опубліковано розслідування, він домагався до журналісток і йому за це нічого не було. Окрім того, Слуцький ще й злодій, а один із доказів того – те, чим його донька хвалиться у соцмережі: автомобілями Бентлі, канікулами на Мальдівах, розповідями, як отримає швейцарський паспорт через 5 років, дорогими кросівками та одягом від Gucci.  

Окрім цього журналісти виявили в Слуцькго дорогу дачу в Туреччині, до якої припливала розкішна яхта Saluz. У статті подається схема, через яку можна зрозуміти, що на цій яхті був присутній Лавров, та можна переглянути багато доказів, щодо його перебувань там і біля дачі Слуцького.

Ще один доказ – інстаграм падчерки Лаврова, тобто тої, що з Лондона. Вона знімала відео на пляжі, у якому зазначила геолокацією курорт, де в Слуцького розташовується вілла і де його донька знімає тік-токи. Фото вищезгаданої яхти спливає ще не раз.

У розпорядженні редакції Навального знаходяться усі перельоти сім’ї Лаврова за останні декілька років. У результаті, перерахувавши ціну оренди цієї яхти, у статті читаємо, що 11-денний відпочинок міністра і його сім’ї вартував 754 тисячі доларів, а це вся зарплата Лаврова за 7 років.

Після чого редакція веб-сторінки Навального наводить докази, що Свєтлана Полякова, проста кохана Лаврова, – не співробітниця МЗС, не офіційна особа і взагалі не зрозуміло хто – їздить за держрахунок із Лавровим в усі відрядження, а сам міністр не може без неї працювати. Усі візити та перельоти задокументовані редакцією Навального.

З Лавровим літає і його падчерка Поліна, яка теж за чийсь кошт веселиться в Токіо. Окрім Поліни світом подорожує мама та племінниця коханої Лаврова. Остання подорожувала на літаку, що летів в Азербайджан. Міністерство закордонних справ вказало її, як «супровідний член сім’ї».

Редакція цікавиться, чи держсекретар США Джон Керрі (з яким Лавров зустрівся у 2016) теж возить маму своєї коханки на переговори?

Ще одне відкриття, за яке Лаврова не тільки мають зняти з виборів, а й посадити. Лавров і його сім’я перебувають на утриманні в олігарха Дерипаски: він оплачує їм відпочинок, вони літають на його літаках, плавають на його яхті та живуть у його будинках. Редакція Навального дізналася, що «друга» сім’я Лаврова користується літаками олігарха Дерипаски, як своїми. У статті наведено багато прикладів перельотів, використовування майна олігарха (на прикладі численних фото падчерки Лаврова в інстаграм). При тому, що після відпочинку Лаврова на яхті, сам Дерипаска вляпується в скандал з ескортницями, з якими він там відпочиває.

У статті наводиться приклад, що Лавров усіма силами допомагає своєму олігарху в будь-яких питаннях. Наприклад, компанія Дерипаски має конфлікт із владою Гвінеї – Лавров уже на місці та розв’язує всі питання. Коли країни Заходу вводять санкції проти Дерипаски – Лавров стає на захист свого благодійника.

Редакція Навального підбиває підсумки, що лицемірство, брехня, крадіжки, підлість та цинізм – справжні цінності «Єдіной Росії». Під прикриттям консервативних сімейних цінностей і захисту моральності Путін захопив країну, та перетворив її в особистий гаманець для збагачення власної персони, своїх близьких і друзів. Під приводом посягання на традиційні цінності Москви, він зробив із Росії злиденну державу, яка вічно в окопі та завжди з усіма воює. На росіян виливаються тонни брехні: про сім’ю, любов, вірність і патріотизм, але це все тільки лицемірство.

Наприкінці матеріалу редакція Навального наводить підсумки про подвійне життя Лаврова, який просто використовує пост міністра, щоби гарно жити. У статті закликають зупинити правління цих людей та голосувати розумно – проти путінської партії шахраїв і злодіїв.

navalny.com/Р.Г.