Збірна України провела тренування на стадіоні, де в середу зустрінеться з Польщею
Фото Євгена Кравса

Збірна України провела тренування на стадіоні, де в середу зустрінеться з Польщею

Переліт із Києва до польського Катовіце для нашої делегації промайнув швидко — всього лише півтори години льоту. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Українську асоціацію футболу.

У двох сусідніх містах

Після прибуття синьо-жовті одразу ж вирушили до готелю Vienna House Easy, аби пообідати й підготуватися до вечірнього тренування. Хожув, в якому розташований Сілезький стадіон, — це передмістя Катовіце. Тож мешкають українці в Катовіце, а гратимуть у сусідньому містечку — дистанцію автобус долає за 10 хвилин.

Фото Євгена Кравса
Фото Євгена Кравса

Сучасний стадіон

«Шльонськи», як звучить назва Сілезького стадіону в оригіналі, добудований два роки тому і є зразком сучасної спортивної споруди із просторими підтрибунними приміщеннями та великими роздягальнями. Розлогі трибуни нагадують НСК «Олімпійський», на який Сілезький дуже схожий ізсередини. Вміщуючи 47 тис. глядачів, ця арена є другою за місткістю після варшавського «Народового», який може розмістити на 10 тис. осіб більше. Але нині ці цифри є умовними, адже під час пандемії ігри відбуваються за порожніх трибун. До слова, «Народовий» наразі є польовим шпиталем для хворих на COVID-19: у підтрибунних приміщеннях розміщено 1 300 лікарняних ліжок.

Фото Євгена Кравса
Фото Євгена Кравса

Офіційне тренування

Щодо вечірнього тренування на Сілезькому, то в ньому взяли участь усі 25 гравців, присутніх у розташуванні головної команди країни. Фактично це тренування стало першим повноцінним на зборі — і за участю всіх виконавців, і за характером роботи. Пріоритетне завдання — налагодити ігрові зв’язки з огляду на повернення хлопців, які пропустили збір місяць тому через захворювання на коронавірус, а також на велике число молодих футболістів, для яких жовтневий збір став дебютним у національній команді. Зважаючи на завтрашній матч, заняття носило тактичний характер.

Фото Євгена Кравса
Фото Євгена Кравса

Нині для тренерського штабу важливо визначити, кому дати навантаження, а чиї сили, можливо, і приберегти на наступні поєдинки — у Лізі націй УЄФА. Саме так вирішив зробити наставник збірної Польщі Єжи Бжечек, який на офіційній прес-конференції сказав, що дасть відпочити лідеру «Кадри» Роберту Левандовському та іншим легіонерам з європейських чемпіонатів.

Фото Євгена Кравса
Фото Євгена Кравса

Андрій Шевченко таких заяв не робив, але це не означає, що перед коучем синьо-жовтих не стоїть питання вибору. Хто стане одним польовим гравцем та одним воротарем, які не потраплять до заявки на матч із Польщею, стане відомо сьогодні після півночі.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України