Жан-Ів Ле Дріан: метою росії є повна окупація України
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан. Гельсінкі, 31 березня 2022 року EPA/KIMMO BRANDT Dostawca: PAP/EPA

Жан-Ів Ле Дріан: метою росії є повна окупація України

Міністр закордонних справ Франції зазначив, що війна об’єднала український народ та пробудила Європейський Союз і НАТО. Жан-Ів Ле Дріан заперечив існування будь-яких різниць у позиціях США і Франції щодо дій у справі України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив в інтерв’ю часопису «Le Figaro», що метою росії є повна окупація території України. Очільник французького дипломатичного відомства ствердив також, що немає жодних підстав вважати, що росія відводить свої війська або запроваджує у декотрих українських містах перемир’я. Він наголосив на тому, що в Україні й «надалі триває тотальна війна». Про це повідомляє кореспондент Польського радіо в Парижі Стефан Фольцер.

За словами Жана-Іва Ле Дріана, вівторкові російсько-українські переговори в Стамбулі не дали жодних значимих результатів, і що росіяни намагаються виграти час, аби перегрупувати свої війська. «Я не вбачаю у терені жодного конкретного елементу, що би підтверджував реальні і довготривалі зміни російської позиції», – зауважив очільник МЗС Франції.

Ле Дріан також наголосив на тому, що, судячи із заяв путіна, росія веде війну, котра спирається на історичний ревізіонізм, що ставить під сумнів існування України як суверенної держави. На думку очільника французької дипломатії, росіяни прагнуть окупувати всю територію України та інтегрувати її як обмежену державу.

Міністр зазначив, що війна об’єднала український народ та пробудила Європейський Союз і НАТО. Жан-Ів Ле Дріан заперечив існування будь-яких різниць у позиціях США і Франції щодо дій у справі України.

IAR/А.М.