Зі звільнених територій Київщини вивезли 410 тіл мирних жителів
Тіло вбитого українця лежить на дорозі за містом Ірпінь поблизу Києва Foto: EPA/ATEF SAFADI

Зі звільнених територій Київщини вивезли 410 тіл мирних жителів

Рашисти масово вбивали мирних жителів Київщини, що опинилися на окупованій території. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що зі звільненої від російських загарбників території Київської області, у тому числі з Бучі, наразі вивезено 410 тіл. 140 із них вже оглянуті прокурорами та іншими фахівцями. Рашисти масово вбивали мирних жителів Київщини, що опинилися на окупованій території.

https://www.facebook.com/VenediktovaIryna/posts/361435205994154

Злочини в Бучі вже засудив Європейський Союз. Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн написала в соцмережах, що вона перебуває в жаху від повідомлень про ці неймовірні звірства.

Голова Європейської ради Шарль Мішель назвав це різаниною й оголосив про подальші санкції ЄС проти країни-агресора росії.

Вчинені звірства російських окупантів проти українців також засудила міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт. За її словами, такі злочини не можуть залишатися без відповідного реагування. Вона стверджує, що необхідно посилити санкції проти москви. Політик заявила, що міністри ЄС повинні обговорити питання заборони імпорту газу з Росії.

Своє чергою міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що такі дії є військовими злочинами та що Франція співпрацюватиме з українською владою та Міжнародним кримінальним судом для покарання винних.

IAR/Д.Ю.