ЗСУ зруйнували міст біля Каховської ГЕС
фото ілюстративне pxhere.com/CC0 Domena publiczna

ЗСУ зруйнували міст біля Каховської ГЕС

Після чергової атаки ЗСУ на Антонівський міст, сім’ї російських військових у Херсоні почали покидати місто. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Оперативне командування “Південь” Збройних Сил України повідомило, що внаслідок обстрілу ЗСУ міст біля Каховської ГЕС став непридатним. Прес-секретар оперативного командування “Південь” Владислав Назаров заявив, що українці постійно атакують ворожі цілі.

«Наш контроль транспортно-логістичних шляхів на тимчасово окупованому Херсонщині привів міст у непридатний стан. Удар був не дуже сильний, але результативний», – зазначив Владислав Назаров.

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань заявив, що після чергової атаки ЗСУ на Антонівський міст, сім’ї російських військових у Херсоні почали покидати місто. Він розповів, що окупаційна пропагандистська машина готує ґрунт для можливого відступу російських військ з Херсона.

“Вони навіть почали готувати суспільство, мовляв, залишатися в Херсоні не принципово і, можливо, російські військові повинні залишити місто. Вони намагаються говорити про необхідність референдуму, але не називають точну дату. Раніше говорили про 11 вересня, зараз мовчать. Вони розуміють, що і організаційно, і морально програли справу можливого голосування”, – додав він.

8 серпня українська армія здійснила численні обстріли Антонівського та Каховського мостів.

IAR\І.Я.