Актуальний перелік усіх рейсів FlixBus між Польщею та Україною

Актуальний перелік усіх рейсів FlixBus між Польщею та Україною

Транспортна компанія FlixBus виконує на сьогодні низку рейсів між Польщею та Україно, як прямих, так і транзитних. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Список всіх прямих рейсів FlixBus між Польщею та Україною сьогодні виглядає так:

N3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ (щоденно). Відправлення з Варшави – о 23:15. Відправлення з Києва – по вівторках та п’ятницях о 15:30.

N3221 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне  – Новоград-Волинський – Житомир –  Київ (двічі на тиждень). Відправлення з Києва – по вівторках та п’ятницях о 16:20. Відправлення з Варшави – по середах та суботах о 21:20. 

№3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ (щоденно). Відправлення з Кракова – о 8:20. Відправлення з Івано-Франківська – о 10:40. 

№ 3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів (тричі на тиждень). Відправлення з Вроцлава – по вівторках, четвергах та суботах о 8:35. Відправлення зі Львова – по понеділках, середах та п’ятницях о 7:05.

№3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ (щоденно). Відправлення з Кракова – о 9:20. Відправлення з Івано-Франківська – о 9:45.

№3230 Вроцлав – Катовіце – Краків – Львів – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир – Київ (4 рази на тиждень). Відправлення з Києва – по понеділках, вівторках, четвергах та п’ятницях о 10:30. У зворотному напрямку з Вроцлава – по вівторок, середах, п’ятницях та суботах.

Також з Польщі до України або навпаки можна доїхати транзитними автобусами FlixBus. Ось їхній перелік:

N3270 Прага – Київ. Курсує 4 рази на тиждень і проходить у Польщі через міста Катовіце та Краків. В Україні – через Львів, Рівне та Житомир.

N3277 Плзень – Умань. Курсує 5 разів на тиждень і проходить у Польщі через міста Катовіце та Краків. В Україні – через Львів, Тернопіль, Хмельницький та Вінницю. Нагадаємо, “Укрзалізниця” прискорює два потяги, які курсують до Польщі, та змінює час їхнього відправлення.