Ретро-потяги вирушать мальовничими маршрутами Малопольщі
http://external.polskieradio.pl/files/b3d303e6-2b9b-45b7-a157-f856296bd705.file

Ретро-потяги вирушать мальовничими маршрутами Малопольщі

Історичні потяги, що складатимуться з парових локомотивів і вагонів початку ХХ сторіччя вирушать до таких населених пунктів, як Криниця-Здруй, Закопане, Хабувка, Вадовиці та Бєч. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Цього року заплановано 46 курсів ретро-потягів мальовничими маршрутами Малопольщі в рамках проекту Малопольські шляхи залізничного туризму, що вже вчетверте втілюється у життя. Від понеділка, 12 березня, з 20.00 вже можна резервувати квитки.

Історичні потяги, що складатимуться з парових локомотивів і вагонів початку ХХ сторіччя з колекції Скансену залізничного парку в Хабувці, вирушать до таких населених пунктів, як Криниця-Здруй, Закопане, Хабувка, Вадовиці та Бєч. Завдяки цьому можна буде відчути атмосферу давніх часів, – розповідає Лукаш Відел, віце-голова організатора маршрутів – Новосанчського товариства шанувальників залізниці.

Під час поїздок на пасажирів чекатиме безліч додаткових розваг, як відвідання музеїв, виступи музичних ансамблів та дегустації місцевих страв. Перші потяги заплановано у квітні, а останні – в грудні.

Такий проект користується великою популярністю серед туристів з усієї Польщі. Торік з нього скористалося 10,5 тис. осіб. Організатор поїздок отримав на цю мету дотацію від Маршалковського управління Малопольського воєводства у рамках конкурсу «Гостинна Малопольща».

Про подробиці можна дізнатися на сайті http://www.kolejegalicyjskie.pl.