Справа Скрипаля: Велика Британія вишле 23 російських дипломатів
http://external.polskieradio.pl/files/0251bcd6-3488-4313-ba4f-80da68f3b615.file

Справа Скрипаля: Велика Британія вишле 23 російських дипломатів

Окрім цього, між обома країнами будуть припинені всі дипломатичні контакти. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’язку зі справою Сєрґєя Скрипаля Велика Британія вишле з країни двадцять трьох російських дипломатів та припинить всі дипломатичні контакти з Росією на високому рівні. Це, зокрема, значить скасування запрошення російського міністра закордонних справ відвідати Лондон.

Прем’єрка Тереза Мей підтвердила у парламенті, що Москва не відповіла на британський ультиматум про надання пояснень, звідки у Солсбері з’явилася отруйна речовина, що, за твердженням британців, походить з однієї з російських лабораторій. Вона додала, що реакцією Москви на ці вимоги була «зневага» і «сарказм»:

«Не існує іншого висновку, ніж те, що російська держава була винною у спробі вбивства пана Скрипаля і його доньки, а також для створення загрози життям інших британських громадян у Солсбері, включно із детективом сержантом Ніком Бейлі. Це значить незаконне застосування сили російської держави проти Об’єднаного Королівства», – заявила у середу прем’єрка Велкої Британії Тереза Мей.

Прем’єрка також підтвердила, що Велика Британія не надсилатиме своїх дипломатичних представників на чемпіонат світу з футболу, що цьогоріч відбудеться в Росії. Захід не відвідають і представники королівської родини.